Będę kandydował na Burmistrza Ustrzyk Dolnych

16 listopada tego roku to dzień szczególnie ważny. Tego dnia zadecydujemy o tym jak przez następne 4 lata będzie funkcjonowało nasze miasto i gmina. Nie idąc do urn wyborczych pozbawiamy się możliwości wyboru osób, które w naszym imieniu będą dbać o Ustrzyki Dolne i okolice.

Szanowni mieszkańcy!

Ustrzyki Dolne to dla mnie miejsce, w którym spędziłem dzieciństwo, nawiązałem pierwsze znajomości i przyjaźnie, trwające do dzisiaj. To również miejsce, które miało wpływ na to, w jakim miejscu się teraz znajduję – zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Wyjeżdżając stąd na studia, wiedziałem, że jest to miejsce do którego chciałbym wrócić i wspólnie z mieszkańcami brać aktywny udział w życiu Ustrzyk Dolnych. Dlatego też, w najbliższych wyborach będę miał zaszczyt ubiegać się o urząd Burmistrza Ustrzyk Dolnych.

Jestem osobą, która wie czego chce, potrafi podejmować decyzje i ponosić ich konsekwencje. Wiem czego potrzebują Ustrzyki Dolne i z jakimi borykają się problemami. Chcę podjąć próbę ich rozwiązania. Wykształcenie prawnicze i ekonomiczne oraz dotychczasowe doświadczenie zawodowe pozwoliły mi na zdobycie wiedzy i umiejętności, które chciałbym wykorzystać jako burmistrz Ustrzyk Dolnych.

Nowoczesny i sprawny urząd, zwiększenie aktywności społecznej mieszkańców miasta, równe traktowanie wsi i miasta, wzmocnienie pozycji organizacji pozarządowych oraz utworzenie młodzieżowej rady miejskiej to tylko nieliczne rozwiązania, które chcę zaproponować. Sprawowanie urzędu burmistrza pojmuję jako pracę dla ludzi i z ludźmi. Zależy mi, żeby wspólnie z Państwem podnosić jakość życia w naszym mieście. Dlatego właśnie, tak bardzo zależy mi na tym, abyście Państwo oddali na mnie głos w wyborach 16 listopada. To właśnie Państwa głos zadecyduje o przyszłości naszego miasta i gminy.

Bartosz Romowicz
Komitet Wyborczy Wyborców Aktywni dla Bieszczad