"Jesteśmy z Ciebie dumni" po raz drugi

Dziś wraz z dyrektorem Bogdanem Zwaryczem, dyrektorem Zespołu Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych, wyróżniliśmy w szczególny sposób jedną z nauczycielek wychowania fizycznego. Andżelika Szyszka dołączyła do grona docenionych mieszkańców naszej gminy w ramach akcji „Jesteśmy z Ciebie dumni!”. 

Jeśli jeszcze ktoś nie słyszał o jej sportowych osiągnięciach to musi wiedzieć, że jest trzykrotną brązową medalistką Mistrzostw Polski Seniorów w narciarstwie biegowym. Ale to nie wszystko. Na swoim koncie ma wiele innych sportowych wyróżnień i tytułów. Tylko w tym roku zajęła np. I miejsce w XXXVI Bieszczadzkim Bieg Lotników w kategorii OPEN na dystansie 10 km oraz była pierwszą Polka na mecie w 47. Biegu Piastów. 

Na co dzień to nauczycielka i zawodniczka MKS Halicz Ustrzyki Dolne, która inspiruje naszych młodych sportowców, będąc dla nich wzorem wytrwałości i ciężkiej pracy w realizowaniu swoich marzeń. To wspaniały przykład tak bardzo potrzebny dzisiejszej młodzieży. Pani Andżeliko, po raz kolejny… Jesteśmy z Ciebie dumni. Gratulacje!