Ruszają zapisy na kolejny rok Ustrzyckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Serdecznie zapraszam do zapisów na zajęcia w ramach Ustrzyckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który działa pod Honorowym Patronatem Burmistrza Ustrzyk Dolnych. Od wielu lat inicjatywa ta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem z czego jestem niezmiernie dumny.

W programie znajdzie się coś dla każdego: zajęcia taneczne, gimnastyczne, teatralne, nauka języka angielskiego, zajęcia na basenie oraz wycieczki. To nie tylko świetna okazja na spędzenie czasu w miłej atmosferze, ale też możliwość rozwijania się i inspirowania.


Słuchaczem UUTW może zostać osoba w wieku 55+ niezależnie od posiadanego wykształcenia. Wystraczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny są w Ustrzyckim Domu Kultury. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt realizowany jest przez Ustrzyckie Stowarzyszenie Kultury oraz finansowany w ramach Otwartego Konkursu Ofert z zakresu "Aktywizacja i integracja osób w wieku emerytalnym w życiu społecznym na podstawie Programu Współpracy Gminy Ustrzyki Dolne z organizacjami pozarządowymi na rok 2023."