Podziękowanie za głosy

Szanowni Mieszkańcy miasta i gminy Ustrzyki Dolne! Pragnę podziękować Państwu za głosy oddane na moją osobę, zarówno w I jak i II turze wyborów na Burmistrza Ustrzyk Dolnych.

Przede wszystkim chcę podziękować za tak dużą mobilizację i wysoką frekwencję w obu turach wyborów. Zaufanie, którym mnie Państwo obdarzyli jeszcze bardziej zobowiązuje mnie do ciężkiej i sumiennej pracy na rzecz naszego miasta i naszej gminy, a wszystkie krytyczne głosy, które pojawiają się w różnych miejscach jeszcze bardziej mnie do tego mobilizują.

Dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w tę kampanię wyborczą. Zarówno moim znajomym i przyjaciołom, a przede wszystkim wszystkim kandydatom Komitetu Wyborczego Wyborców Aktywni dla Bieszczad. Te wybory pokazały, że inicjatywa jaką podjęła grupa ludzi tworzących "Aktywni dla Bieszczad" była słuszna i wolą członków dalej będzie kontynuowana. Mam również nadzieję, że zachęciliśmy mieszkańców w ten sposób do większej aktywności na rzecz lokalnej społeczności. Jesteśmy otwarci na współpracę, dlatego zapraszam wszystkich niezależnie od poglądów politycznych do wspólnego działania.

Na zakończenie chciałbym podziękować także za wszystkie otrzymane gratulacje- zarówno drogą telefoniczną, e-mailową, jak i na portalach społecznościowych.

Bartosz Romowicz