Marek Konopka dyrektorem na kolejną kadencję

Pan Marek Konopka pozostaje dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustjanowej Górnej. Wczoraj odebrał nominację na kolejną kadencję do Burmistrza Ustrzyk Dolnych Bartosza Romowicza.

Szkoła w Ustjanowej Górnej prowadzona jest od lat wzorcowo przez Dyrektora Pana Marka Konopkę. Zaangażowanie zarówno w rozwój uczniów, jak i kadry nauczycielskiej czy samej placówki jest znaczący i myślę widoczny dla wszystkich. Oprócz pracy pedagogicznej i wychowawczej Pan Marek Konopka jest zaangażowany w wiele działań zarówno na rzecz swojej szkoły, miejscowości Ustjanowa Górna, a także całej Gminy Ustrzyki Dolne. Jest organizatorem wielu wydarzeń sportowych, propagatorem idei aktywnego stylu życia i zdrowego, odpowiedzialnego współzawodnictwa.

W myśl przepisów prawa, a także za zgodą Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Rady Rodziców i Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustjanowej Górnej kadencja została przedłużona bez ogłaszania konkursu.

- Dziękuję Panu Syrektorowi za dotychczasową pracę i zaangażowanie! - mówi Burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz - Za pracę godną naśladowania. Trzymam kciuki i życzę powodzenia za kolejne lata krzewienia wiedzy, miłości do sportu i budowania dobrych relacji zarówno wśród uczniów, pracowników szkoły, jak i w życiu osobistym.