Wesprzyj KWW Aktywni dla Bieszczad

W związku z pytaniami jak można wesprzeć Komitet Wyborczy Wyborców Aktywni dla Bieszczad przedstawiamy krótką informację.

Jest kilka form pomocy. Kilka przykładowych to m.in.:
1. Wpłać dowolną darowiznę na kampanię wyborczą komitetu. Środki, które zbiera komitet wyborczy w całości przeznaczone są na materiały wyborcze, zaś nadwyżka zgromadzonych środków po zakończeniu kampanii na cele charytatywne. Jak wpłacić środki? Informacja znajduje się na samym dole strony.
2. Możesz zostać wolontariuszem- zobaczysz jak wygląda kampania wyborcza „od środki”, zdobędziesz nowe doświadczenie, a może to zainspiruje Cię do startu w kolejnych wyborach?
3. Pomóż wypromować naszych kandydatów- można to zrobić różnymi sposobami:
- udostępniając na swoim profilu na Facebook’u,
- wysyłając e-mail lub sms do swoich znajomych z prośbą o głos na KWW Aktywni dla Bieszczad,
4. Zostań mężem zaufania w komisji wyborczej- będziesz mógł zobaczyć jak pracuje komisja wyborcza w Twoim miejscu zamieszkania oraz jak liczy głosy, będziesz miał pierwszy informacje kto został radnym,
5. Zabierz ulotki lub rozwieś plakaty- jeśli masz blisko swojego miejsca zamieszkania np. tablicę ogłoszeń możesz pomóc rozwieszając tam plakaty lub rozdając w swojej okolicy ulotki wyborcze,

To tylko kilka przykładowych sposobów pomocy. Masz inny pomysł? Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy lub stronę http://wybory.romowicz.pl.

-------------------------------------------

JAK PRZELAĆ ŚRODKI FINANSOWE NA KONTO KOMITETU WYBORCZEGO WYBORCÓW AKTYWNI DLA BIESZCZAD?

Dane do przelewu:
KWW Aktywni dla Bieszczad
ul. Łukasiewicza 5/11a
38-700 Ustrzyki Dolne
NIP 6891234701
REGON 381034618

Nr rachunku bankowego:
Podkarpacki Bank Spółdzielczy
09 8642 1012 2003 1218 2747 0001

Tytuł przelewu:
Wpłata na kampanię wyborczą – imię i nazwisko kandydata

NAJWAŻNIEJSZE ZASADY WPŁATY:
1. Wpłatę na konto komitetu można dokonać tylko i wyłącznie przelewem z rachunku bankowego osoby fizycznej będącej obywatelem Polski. Zabronione są wpłaty gotówkowe oraz przelew z rachunku w SKOK.
2. Komitet przyjmuje wpłaty od jednej osoby fizycznej w maksymalnej wysokości 2000 złotych (słownie: dwa tysiące złotych)